Styrelse

Uppdrag Förnamn Efternamn Mobiltelefon  E-post
Ordförande Ulf  Reneland 0705859501 ulf@kutan.se
Vice
ordförande
Thomas Johansson 0706062190 thomas@kutan.se
Kassör Lotta Åsevi 0723851748 lotta@kutan.se
Sekreterare Tove  Stangenfjord    
Ledamot Mathias  Ahlstedt 0735444862 Mathias@kutan.se
Suppleant Britta  Marklund 0708696595 britta@kutan.se
Suppleant/IT Lars  Thörnqvist 0731 496000  

Infomail:


Vid frågor till Styrelsen, skicka ett mail till 
Info@kutan.se 

Valberedning

Förnamn Efternamn Telefon
Mikael Eriksson  0704 488772 
     

 

Revisorer

 Uppdrag Förnamn Efternamn Telefon E-post
Revisor Tommy  Thörnqvist 0705458585 tommy@evansthornqvist.se
Revisor  Margita  Borgqvist     
Revisorsuppleant  Johan  Videnpark    

Fritidsföreningen (För hyra av kutan t.ex)



Inställningar för cookies
Vår webbsida använder cookies för att hemsidan och våra tjänster ska fungera som de ska. Cookies hjälper oss att förbättra användarvänligheten för dig som besökare, och därför är vissa cookies nödvändiga för att webbsidan ska vara fullt fungerande. Nedan kan du läsa mer om våra cookies och vilka som är valbara.
Inställningar för samtycke
Inställningar för samtycke
Nödvändiga cookies
Dessa cookies används då våra besökare använder en funktion på vår webbplats och är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera fullt ut. Dessa cookies kan därför inte stängas av. Cookies används exempelvis då du fyller i ett formulär eller skapar ett konto och lagrar ingen personlig identifierbar information.
Prestanda cookies
Denna typ av cookie hjälper oss att följa antal besök på vår webbsida och hur våra användare hittade till oss. Vi använder cookies till att mäta och analysera för att exempelvis kunna förbättra användarvänligheten på vår webbplats. Vi kan med hjälp av våra insamlade cookies analysera hur användaren navigerar på webbplatsen, och ta bort irrelevanta sidor och information för att skapa ett så användbart material för våra kunder som möjligt. Den information som vi sparar är exempelvis vilka produktsidor som du besöker.
Marknadsföring
Dessa cookies används för att kunna analysera hur vi kan marknadsföra våra produkter och tjänster. Insamlingen av cookies kan exempelvis hjälpa oss att anpassa annonser till våra besökare baserat på dess tidigare användning av våra tjänster.