Kontaktpersoner

Styrelsen i Samfälligheten Kutan består av 5 ordinarie ledamöter och 2 suppleanter. Valberedningen utgörs av 3 personer. Revisorer är 2 ordinarie och en suppleant. 

Om ni vill meddela hela styrelsen något så kan ni skriva till: info@kutan.se eller använda kontaktformuläret till höger. 

Parkeringsfrågor hanteras av Sebastian De Souza och han nås helst via e-post: sebastian@kutan.se

Om ni vill meddela hela styrelsen något så kan ni fylla i detta formuläret

Styrelse

Uppdrag Förnamn Efternamn Mobiltelefon  E-post
Ordförande Sebastian De Souza 0767980831 sebastian@kutan.se
Vice
ordförande
Thomas Johansson 0706062190 thomas@kutan.se
Kassör Fredrik   Wennberg 0706759003 fredrik@kutan.se
Sekreterare Ulf Reneland 0705859501 ulf@kutan.se
Ledamot Sanna Björlin 0707349422 sanna@kutan.se
Suppleant Beatrice Anderberg 0735894919 beatrice@kutan.se
Suppleant Lotta  Åsevi 0723851748 lotta@kutan.se

Valberedning

Förnamn Efternamn Telefon  E-post
Niclas Jarfelt    
Lars Thörnqvist    
Martin Glittsjö    

 

Revisorer

 Uppdrag   Förnamn   Efternamn  Telefon  E-post
 Revisor   Tommy    Thörnqvist 0705458585  
         
         

Fritidsföreningen



Inställningar för cookies
Vår webbsida använder cookies för att hemsidan och våra tjänster ska fungera som de ska. Cookies hjälper oss att förbättra användarvänligheten för dig som besökare, och därför är vissa cookies nödvändiga för att webbsidan ska vara fullt fungerande. Nedan kan du läsa mer om våra cookies och vilka som är valbara.
Inställningar för samtycke
Inställningar för samtycke
Nödvändiga cookies
Dessa cookies används då våra besökare använder en funktion på vår webbplats och är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera fullt ut. Dessa cookies kan därför inte stängas av. Cookies används exempelvis då du fyller i ett formulär eller skapar ett konto och lagrar ingen personlig identifierbar information.
Prestanda cookies
Denna typ av cookie hjälper oss att följa antal besök på vår webbsida och hur våra användare hittade till oss. Vi använder cookies till att mäta och analysera för att exempelvis kunna förbättra användarvänligheten på vår webbplats. Vi kan med hjälp av våra insamlade cookies analysera hur användaren navigerar på webbplatsen, och ta bort irrelevanta sidor och information för att skapa ett så användbart material för våra kunder som möjligt. Den information som vi sparar är exempelvis vilka produktsidor som du besöker.
Marknadsföring
Dessa cookies används för att kunna analysera hur vi kan marknadsföra våra produkter och tjänster. Insamlingen av cookies kan exempelvis hjälpa oss att anpassa annonser till våra besökare baserat på dess tidigare användning av våra tjänster.