Kontaktpersoner

Styrelsen i Samfälligheten Kutan består av 5 ordinarie ledamöter och 2 suppleanter. Valberedningen utgörs av 3 personer. Revisorer är 2 ordinarie och en suppleant. 

Om ni vill meddela hela styrelsen något så kan ni skriva till: info@kutan.se eller använda kontaktformuläret till höger. 

Parkeringsfrågor hanteras av Sebastian De Souza och han nås helst via e-post: sebastian@kutan.se

Om ni vill meddela hela styrelsen något så kan ni fylla i detta formuläret

Styrelse

Uppdrag Förnamn Efternamn Mobiltelefon  
Ordförande Sebastian De Souza 0767980831 sebastian@kutan.se
Vice
ordförande
Thomas Johansson 0706062190 thomas@kutan.se
Kassör Beatrice   Anderberg 0735894919 beatrice@kutan.se
Sekreterare Lotta Åsevi 0723851748 lotta@kutan.se
Ledamot Tove Karlsson
Stangenfjord
0768881661 tove@kutan.se
Suppleant Ia   Reneland 0707745113 ia@kutan.se
Suppleant Christoff  Edfelt 0762056791 christoff@kutan.se

Valberedning

Förnamn Efternamn Telefon  
Niclas Jarfelt    E-post
Lars Thörnqvist    E-post
Martin Glittsjö    E-post

 

Revisorer

 Uppdrag   Förnamn   Efternamn  Telefon  E-post
 Revisor   Tommy    Thörnqvist 0705458585  
         
         

Fritidsföreningen



Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.